Rotoped KETTLER GIRO C 3

Značka: KETTLER
€499
Skladom

Magnetický rotoped s hlbokým nástupom, aplikácie KETTMAPS, držiak na tablet, 10 programov, elektronické ovládanie záťaže, záťaž 1-15 stupňov, pamäť pre 4 osoby, prehľadný LC displej, 8 kg zotrvačník, tichý chod, nosnosť 130 kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Programovateľný rotoped KETTLER GIRO C 3 v atraktívnom čiernom dizajne je vybavený elektronicky riadenými magnetickými brzdami a množstvom jedinečných prvkov, vďaka ktorým sa trenažér dokonale prispôsobí potrebám trénujúceho. Od nízkeho nástupu pre pohodlné nasadanie až po vyhodnotenie a zobrazenie tréningových hodnôt na prehľadnom displeji. Komfortné fitness sedlo s výškovým aj horizontálnym posunom, dlaňové senzory pre snímanie pulzu, nastaviteľná ergonomická riadidlá, 10 tréningových programov, vrátane nastaviteľných kardiozón, to všetko predurčuje tento cenovo dostupný rotoped pre plnohodnotný tréning celej rodiny.

Pre koho je rotoped vhodný
Magnetický rotoped KETTLER GIRO C 3 vychádza z nových poznatkov a technológií na trhu aeróbnych fitness trenažérov pri zachovaní priaznivého pomeru cena / výkon, čo z neho robí dostupný nástroj pre domáci tréning všetkých vekových generácií. Vďaka veľmi jednoduchej nastaviteľnosti (sedla, pedálov, sklonu riadidiel) je trenažér vhodný pre široké spektrum užívateľov. Jednoduchú a pohodlnú obsluhu ocenia ako starší ľudia, ktorí sa chcú ľahkým tréningom udržiavať v kondícii, tak aj ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať napríklad po úraze.

Špeciálne funkcie rotopedu GIRO C 3
Kompaktný a multifunkčný dizajn. Trenažér KETTLER GIRO C 3 tak zastáva funkciu nielen užitočného nástroja na získanie kondície, ale zároveň je aj pôsobivým doplnkom moderného interiéru.
Prepracovaná ergonómia a nastaviteľnosť. Trenažér disponuje jedinečnými prvkami, ktoré umožňujú maximálne prispôsobenie potrebám trénujúceho: rýchla úprava výšky sedla, variabilný sklon riadidiel, samo nastavovacie remienkové pedále a optimálna ergonómia pri vykonávaní cviku.
Pulzom riadené programy s možnosťou voľby cieľovej kardiozóny. Tréningový mód umožňuje výpočet cieľovej hodnoty tepu na základe veku a podľa zvolenej kardiozóny Fat / Fit (spaľovanie tukov / posilňovanie). Na základe stanovenej cieľovej hodnoty a aktuálnej tepovej frekvencie potom inteligentný program ovplyvňuje priebeh tréningu dávkovaním záťaže a udržuje tak optimálne tréningové tempo.
Moderný a zábavný tréning. Prepojte trenažér prostredníctvom prednej kamery s vaším smartphonom alebo tabletom a využite výhod novej tréningovej aplikácie KETTMaps.
Ďalšie parametre rotopedu GIRO C 3
Tréningový počítač. Prehľadný a ľahko ovládateľný LC displej 11,7 x 8,6 cm zobrazuje šesť najdôležitejších tréningových hodnôt. Meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť, pulz, frekvenciu šliapania za minútu a spotrebu energie. Vyhodnotenie výdychového pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť a spotrebu energie, priemerná tréningové dáta sa zobrazujú počas aj po skončení tréningu.
Programové vybavenie. Celkom 10 programov, z toho 6 programov s prednastaveným profilom, 1 pulzom riadený program (Fat / Fit / manual) a 1 užívateľsky nastaviteľný profil. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat / Fit / manual).
Pamäť pre ukladanie osobných dát. Pamäť pre osobné dáta 4 osôb + 1 hosťa.
Fóliový displej a klávesnica počítača. Vysoko kvalitný tréningový počítač 17,5 x 20 cm. Zariadenie je chránené pred potom vrstvou akrylového skla.
Magnetický brzdný systém riadený počítačom. Plynulá regulácia brzdného odporu servomotorom, brzdný systém s tichým chodom. Digitálny údaj o záťaži v rozmedzí 1-15 stupňov sa zobrazuje priamo na displeji.
Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníka pomocou plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník o hmotnosti 8 kg je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred / zotrvačník je 1: 8.
Rám s hlbokým nástupom. Hlboký nástup umožňuje pohodlné nasadanie na rotoped aj pri pohybovej indispozícii. Konštrukcia rámu je navrhnutá pre nadštandardné zaťaženie 130 kg.
Vybavenie trenažéru. Pohodlné fitness sedlo s možnosťou rýchleho výškového a horizontálneho posunu, polohovateľné ergonomická riadidlá, samonastavovacie remienkové pedále, držiak na tablet alebo smartphone, kolieska pre manipuláciu (umiestnená vpredu), mechanizmus na vyrovnávanie nerovností podlahy (vzadu).
Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov (súčasťou) alebo pomocou hrudného pásu (voliteľné príslušenstvo).
Napájanie trenažéra. Sieťová prípojka: 230 V / 50 Hz.
Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 105 × 60 × 136 cm.
Tréning na rotopede
Posilňované partie a vplyv na zdravie: dolná polovica tela: stehná, lýtka

Jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je tak vhodný nielen pre udržovanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií, ale vďaka svojej nenáročnej obsluhe a hlbokému nástupu je ideálny taktiež pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo pri kĺbových ťažkostiach.

 

 

použité technológie

magnetický brzdný systém
dlaňové senzory pre meranie tepu
samonastavovacie remienkové pedále
Servis a záruky
Rotoped KETTLER GIRO C 3, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéru. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zaisťujeme samozrejme tiež po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným a pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zabezpečiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kde nakúpiť / vyskúšať
Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéru vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe - Ruzyni, v Prahe - Čestlicích alebo v Bratislave - Zlatých pieskoch, kde možno spojiť príjemné s užitočným - trenažéry si vyskúšať a zároveň rovno na mieste získať aj odborné poradenstvo.

Kvalita značky KETTLER
3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
DIN EN 957-1 / 5, trieda HB, bezpečnostný voľnobeh
testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
ohodnotené prestížnym certifikátom kvality

 

tréningový počítač
Priemerné hodnoty na konci tréningu áno
Spotreba energie áno
Meranie výdychového pulzu s vyhodnotením áno
Voľne nastaviteľné profily áno
Celkový počet tréningových programov 10
Manuálne nastavenie záťaže áno
Počet permanentných údajov na displeji 6 funkcií
Pulzom riadené programy áno
Meranie pulzu dlaňové senzory (súčasťou), hrudný pás (vol. Príslušenstvo)
Možnosť predvoľby cieľových hodnôt áno
Tréningový čas áno
Tréningová vzdialenosť áno
Celková vzdialenosť áno
rýchlosť áno
Frekvencia šliapania áno
Tréning v cieľových zónach (FAT / FIT, MANUAL) áno
technické parametre
Prevodový systém plochý, pozdĺžne drážkovaný priemyselný remeň
Rozsah záťaže 1 - 15 (riadené počítačom)
Regulácia záťaže v závislosti na otáčkach
Brzdný systém magnet
DIN EN trieda DIN EN 957-1 / 5, trieda HB
Pre maximálnu telesnú hmotnosť 130 kg
Zotrvačník 8 kg
Napájanie sieťová prípojka 230 V / 50 Hz
Pomer otáčok stred / zotrvačník 1: 8
Dĺžka produktu 105 cm
Šírka produktu 60 cm
Výška produktu 136 cm
Hmotnosť výrobku 35,7 kg
Hmotnosť výrobku vr. obalu 39,3 kg
Dĺžka balenia 108 cm
Šírka balenia 28,5 cm
Výška balenia 65 cm
vybavenie trenažéru
Farba trenažéru čierna - antracit
Horizontálny posuv sedla áno
Riadidlá s nastaviteľným sklonom
Rýchle nastavenie výšky sedla áno
Nastaviteľné remienky na pedáloch áno
Nízky nástup áno
Kolieska pre prepravu áno
Mechanizmus pre vyrovnanie nerovností podlahy áno


Aplikace

Magnetická brzda