Rotoped KETTLER GOLF C 2

Značka: KETTLER
€550
Skladom

Magnetický rotoped s hlbokým nástupom, možnosť prepojenia s aplikáciou KETTmaps pre tréning reálnych HD video trás po celom svete, držiak na tablet, manuálne nastavenie záťaže, záťaž 1-8 stupňov, inovatívny systém výmeny sedadla, držiak tabletu, prehľadný "Advanced LCD displej", 6 kg zotrvačník s Indexom kvality šliapania TQi-7.9, tichý chod, nosnosť 130 kg, vyrobený vo veľmi vysokej kvalite v Nemecku so záručnou dobou 3 roky na všetky komponenty a dostupnosťou 10 rokov na náhradné diely a certifikovaný podľa prísnych nemeckých bezpečnostných noriem TÜV

Detailné informácie

Podrobný popis

Rotoped KETTLER GOLF C 2 s hlbokým nástupom je jednoducho ovládateľný trenažér s mnohými praktickými prvkami, ktorý sa vám ľahko prispôsobí. Magnetická brzda s tichým chodom má dostatočný rozsah záťaže 1-8 stupňov. Ovláda sa manuálne pomocou regulačného kolieska. Prehľadný a ľahko ovládateľný displej permanentne zobrazuje šesť najdôležitejších hodnôt, tréningové dáta tak máte neustále pod kontrolou. Voľba tréningu je úplne jednoduchá, rovnako ako nastavenie výšky sedla a prispôsobenie ergonomických riadidiel. Vďaka inovatívnemu systému výmeny sedadla môže navyše každý člen rodiny trénovať na svojom obľúbenom sedle.

Pre koho je rotoped vhodný
Magnetický rotoped KETTLER GOLF C 2 vychádza z nových poznatkov a technológií na trhu aeróbnych fitness trenažérov pri zachovaní priaznivého pomeru cena / výkon, čo z neho robí dostupný nástroj pre domáci tréning všetkých vekových generácií. Vďaka veľmi jednoduchej nastaviteľnosti (sedla, pedálov, sklonu riadidiel) je trenažér vhodný pre široké spektrum užívateľov. Jednoduchú a pohodlnú obsluhu ocenia ako starší ľudia, ktorí sa chcú ľahkým tréningom udržiavať v kondícii, tak aj ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať napríklad po úraze.

Špeciálne funkcie rotopedu GOLF C 2
Kompaktný a multifunkčný dizajn. Trenažér KETTLER GOLF C 2 tak zastáva funkciu nielen užitočného nástroja na získanie kondície, ale zároveň je aj pôsobivým doplnkom moderného interiéru.
Inovatívny systém výmeny sedadla. KETTLER vyvinul nový systém výmeny sedadla, ktorý umožňuje jeho rýchlu zámenu priebehu niekoľkých sekúnd, a to bez použitia nástrojov. Vyberať môžete z dvoch variantov: komfortné sedlo Flexible Foam alebo športové 3D Gel sedlo.
Prepracovaná ergonómia a nastaviteľnosť. Trenažér disponuje jedinečnými prvkami, ktoré umožňujú maximálne prispôsobenie potrebám trénujúceho: rýchla úprava výšky sedla, pohodlné nastavená riadidiel, samo nastavovacie remienkové pedále a optimálna ergonómia pri vykonávaní cviku.
Moderný a zábavný tréning. Prepojte trenažér prostredníctvom prednej kamery s vaším smartphonom alebo tabletom a využite výhod novej tréningovej aplikácie KETTMaps.
Ďalšie parametre rotopedu GOLF C 2
Tréningový počítač. Prehľadný a ľahko ovládateľný LCD displej 8,5 x 4,8 cm zobrazuje šesť najdôležitejších tréningových hodnôt. Meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť, pulz, frekvenciu šliapania za minútu a spotrebu energie. Vyhodnotenie výdychového pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť a spotrebu energie, priemerná tréningové dáta sa zobrazia po skončení tréningu.
Fóliový displej a klávesnica počítača. Vysoko kvalitný tréningový počítač 14,7 x 17 cm. Zariadenie je chránené pred potom vrstvou akrylového skla.
Magnetický brzdný systém s tichým chodom. Plynulá regulácia brzdného odporu závisle na otáčkach. Rozsah záťaže v rozmedzí 1-8 stupňov si možno manuálne nastaviť pomocou regulačného kolieska.
Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníka pomocou plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník o hmotnosti 6 kg je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred / zotrvačník je 1:10.
Zosilnený rám s hlbokým nástupom. Hlboký nástup umožňuje pohodlné nasadanie na rotoped aj pri pohybovej indispozícii. Konštrukcia rámu je navrhnutá pre nadštandardné zaťaženie 130 kg.
Vybavenie trenažéru. Pohodlné fitness sedlo s možnosťou rýchleho výškového nastavenia (možnosť výmeny vďaka inovatívnemu systému výmeny sedadla), ergonomická riadidlá pohodlne nastaviteľná pomocou praktického rýchloupínacieho mechanizmu (možnosť výmeny), samonastavovacie remienkové pedále, držiak na tablet alebo smartphone, kolieska pre manipuláciu (umiestnená vpredu), mechanizmus vyrovnávanie nerovností podlahy (vzadu).
Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov (súčasťou).
Napájanie trenažéra. Tužkové batérie (2 × AA - 1,5 V).
Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 119 × 55 × 137 cm.
Tréning na rotopede
Posilňované partie a vplyv na zdravie:

dolná polovica tela: stehná, lýtka
Jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je tak vhodný nielen pre udržovanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií, ale vďaka svojej nenáročnej obsluhe a hlbokému nástupu je ideálny taktiež pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo pri kĺbových ťažkostiach.

použité technológie
magnetický brzdný systém
dlaňové senzory pre meranie tepu
samonastavovacie remienkové pedále
inovatívny systém výmeny sedadla
rýchloupínací mechanizmus pre rýchle nastavenie riadidiel
Servis a záruky
Rotoped KETTLER GOLF C 2, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéru. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu

Utu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zaisťujeme samozrejme tiež po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným a pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zabezpečiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kde nakúpiť / vyskúšať
Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéru vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe - Ruzyni, v Prahe - Čestlicích alebo v Bratislave - Zlatých pieskoch, kde možno spojiť príjemné s užitočným - trenažéry si vyskúšať a zároveň rovno na mieste získať aj odborné poradenstvo.

Kvalita značky KETTLER
3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
DIN EN 957-1 / 5, trieda HB, bezpečnostný voľnobeh
testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
ohodnotené prestížnym certifikátom kvality GS
tréningový počítač
Priemerné hodnoty na konci tréningu áno
Spotreba energie áno
Meranie výdychového pulzu s vyhodnotením áno
Manuálne nastavenie záťaže áno
Počet permanentných údajov na displeji 6 funkcií
Meranie pulzu dlaňové senzory (súčasťou)
Nepriepustná klávesnica a displej áno
Možnosť predvoľby cieľových hodnôt áno
Tréningový čas áno
Tréningová vzdialenosť áno
Celková vzdialenosť áno
rýchlosť áno
Frekvencia šliapania áno
Tréning v cieľových zónach (FAT / FIT, MANUAL) nie
technické parametre
Prevodový systém plochý, pozdĺžne drážkovaný priemyselný remeň
Rozsah záťaže 1-8 (ovládané manuálne)
Regulácia záťaže v závislosti na otáčkach
Brzdný systém magnet
DIN EN trieda DIN EN 957-1 / 5, trieda HB
Pre maximálnu telesnú hmotnosť 130 kg
Zotrvačník TQi 7.9 - Index kvality šlapania - 6 kg
Napájanie tužkové batérie (2x AA - 1,5 V)
Pomer otáčok stred / zotrvačník 1:10
Dĺžka produktu 119 cm
Šírka produktu 55 cm
Výška produktu 137 cm
Hmotnosť výrobku 34 kg
Hmotnosť výrobku vr. obalu 38 kg
Dĺžka balenia 112 cm
Šírka balení 49 cm
Výška balenia 66 cm
vybavenie trenažéru
Farba trenažéra čierna
Horizontálny posuv sedla áno
Riadidlá s nastaviteľným sklonom
Rýchle nastavenie výšky sedla áno
Nastaviteľné remienky na pedáloch áno
Nízky nástup áno
Kolieska pre prepravu áno
Mechanizmus pre vyrovnanie nerovností podlahy ánoAplikace do chytrého telefonu

Magnetická brzda s manuálním nastavením zátěže