Rotoped KETTLER GOLF C 4

Značka: KETTLER
€600
Skladom

Magnetický rotoped s hlbokým nástupom, možnosť prepojenia s aplikáciou KETTMaps pre tréning reálnych HD video trás po celom svete, držiak na tablet, elektronické ovládanie záťaže vrátane profilových a HRC programov, inovatívny systém výmeny sedadla, držiak tabletu, pamäť pre 4 osoby, prehľadný "Advanced LCD displej ", 6 kg zotrvačník s Indexom kvality šliapania TQi-7.9, tichý chod, nosnosť 130 kg, vyrobený vo veľmi vysokej kvalite v Nemecku so záručnou dobou 3 roky na všetky komponenty a dostupnosťou 10 rokov na náhradné diely a certifikovaný podľa prísnych nemeckých bezpečnostných noriem TÜV.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Plne vybavený rotoped KETTLER GOLF C 4 v atraktívnom čiernom dizajne je vybavený elektronicky riadenými magnetickými brzdami a množstvom moderných prvkov, vďaka ktorým sa trenažér dokonale prispôsobí potrebám trénujúceho. Od možnosti rýchlej výmeny sedadla i riadidiel až po vyhodnotenie a zobrazenie tréningových hodnôt na prehľadnom displeji. Komfortné sedlo s výškovým aj horizontálnym posunom, dlaňové senzory pre snímanie pulzu, nízky nástup pre pohodlné nasadanie, 10 tréningových programov, vrátane nastaviteľných kardiozón, to všetko predurčuje tento cenovo dostupný rotoped pre plnohodnotný tréning celej rodiny. Rotoped GOLF 4 je k dispozícii aj v športovom dizajne.

 

Pre koho je rotoped vhodný
Magnetický rotoped KETTLER GOLF C 4 vychádza z nových poznatkov a technológií na trhu aeróbnych fitness trenažérov pri zachovaní priaznivého pomeru cena / výkon, čo z neho robí dostupný nástroj pre domáci tréning všetkých vekových generácií. Vďaka veľmi jednoduchej nastaviteľnosti (sedla, pedálov, sklonu riadidiel) je trenažér vhodný pre široké spektrum užívateľov. Jednoduchú a pohodlnú obsluhu ocenia ako starší ľudia, ktorí sa chcú ľahkým tréningom udržiavať v kondícii, tak aj ľudia so zníženou pohyblivosťou, ktorí sa potrebujú pozvoľna rehabilitovať napríklad po úraze.

Špeciálne funkcie rotopedu GOLF C 4
Moderný a zábavný tréning. KETTLER využil moderné technológie a vyvinul špeciálnu aplikáciu KETTMaps. Pripojte svoj trenažér so smartphonom alebo tabletom vybaveným Bluetooth alebo prednou kamerou a stiahnite si novú tréningovú aplikáciu. Potom už len stačí vybrať obľúbenú video trasu a šliapnuť do pedálov.
Inovatívny systém výmeny sedadla. KETTLER vyvinul nový systém výmeny sedadla, ktorý umožňuje jeho rýchlu zámenu priebehu niekoľkých sekúnd, a to bez použitia nástrojov. Sedlo Basic Foam môžete jednoducho vymeniť za komfortné sedlo Flexible Foam alebo za športové 3D Gel sedlo.
Ergonomické riadidlá s rýchlym výškovým nastavením. Špeciálne tvarované riadidlá si možno podľa potrieb postavy upraviť a výškovo nastaviť pomocou praktického rýchloupínacieho mechanizmu.
Kompaktný a multifunkčný dizajn. Trenažér KETTLER GOLF C 4 tak zastáva funkciu nielen užitočného nástroja na získanie kondície, ale zároveň je aj pôsobivým doplnkom moderného interiéru.
TQi - Index kvality šliapania. Kvalitný tréning bez kompromisov. Rozhýbte celé svoje telo bez zaťažovania kĺbov a spoľahnite sa na vysokú kvalitu trenažérov KETTLER. Kvalitné komponenty prispievajú spolu s perfektnou harmóniou jednotlivých dielov k maximálnemu komfortu pri tréningu. Dôkazom je toho Index kvality šliapania TQi. Čím vyššia je jeho hodnota, tým efektívnejší je váš pohyb.
Máte radi komfort? Potom určite oceníte hlboký nástup rotopeda Golf C4. Zníženie nástupu neprináša len praktické výhody, má vplyv aj na ich dizajn. Trenažér sa bude skvele vynímať v každej modernej domácnostiach.
Pulzom riadené programy s možnosťou voľby cieľovej kardiozóny. Tréningový mód umožňuje výpočet cieľovej hodnoty tepu na základe veku a podľa zvolenej kardiozóny Fat / Fit (spaľovanie tukov / posilňovanie). Na základe stanovenej cieľovej hodnoty a aktuálnej tepovej frekvencie potom inteligentný program ovplyvňuje priebeh tréningu dávkovaním záťaže a udržuje tak optimálne tréningové tempo.
Ďalšie parametre rotopeda GOLF C 4
Tréningový počítač. Prehľadný a ľahko ovládateľný LC displej 11,7 x 8,6 cm zobrazuje šesť najdôležitejších tréningových hodnôt. Meria čas, rýchlosť, tréningovú vzdialenosť, pulz, frekvenciu šliapania za minútu a spotrebu energie. Vyhodnotenie výdychového pulzu vrátane stanovenia kondičnej známky 1-6. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť a spotrebu energie, priemerná tréningové dáta sa zobrazujú počas aj po skončení tréningu.
Programové vybavenie. Celkom 10 programov, z toho 6 programov s prednastaveným profilom, 1 pulzom riadený program (Fat / Fit / manual) a 1 užívateľsky nastaviteľný profil. Možnosť predvoľby cieľových hodnôt pre čas, vzdialenosť, spotrebu energie a kardiozóny (Fat / Fit / manual).
Pamäť pre ukladanie osobných dát. Pamäť pre osobné dáta 4 osôb + 1 hosťa.
Fóliový displej a klávesnica počítača. Vysoko kvalitný tréningový počítač 17,5 x 20 cm. Zariadenie je chránené pred potom vrstvou akrylového skla.
Magnetický brzdný systém riadený počítačom. Plynulá regulácia brzdného odporu servomotorom, brzdný systém s tichým chodom. Digitálny údaj o záťaži v rozmedzí 1-15 stupňov sa zobrazuje priamo na displeji.
Tichý prevodový systém. Šliapací stred je osadený priemyselnými ložiskami, energia vynaložená na šliapanie sa prevádza do zotrvačníka pomocou plochého priemyselného remeňa s pozdĺžnym drážkovaním. Zotrvačník o hmotnosti 6 kg s Indexom kvality šliapania TQi 7.9 je kalibrovaný proti kmitu, pomer otáčok stred / zotrvačník je 1:10.
Rám s hlbokým nástupom. Hlboký nástup umožňuje pohodlné nasadanie na rotoped aj pri pohybovej indispozícii. Konštrukcia rámu je navrhnutá pre nadštandardné zaťaženie 130 kg.
Vybavenie trenažéru. Komfortné sedlo Basic Foam s možnosťou výškového a horizontálneho posunu (s možnosťou výmeny), ergonomické riadidlá s variabilným úchopom a výškovou nastaviteľnosťou, Samon

Nastavovacie remienkové pedále, držiak na tablet alebo smartphone, kolieska pre manipuláciu (umiestnená vpredu), mechanizmus na vyrovnávanie nerovností podlahy (vzadu).
Elektronické meranie pulzu. Prostredníctvom dlaňových senzorov (súčasťou) alebo pomocou hrudného pásu (voliteľné príslušenstvo).
Napájanie trenažéra. Sieťová prípojka: 230 V / 50 Hz.
Minimálne nároky na priestor. Rozmery po zostavení (d × š × v): 119 × 55 × 137 cm.
Tréning na rotopede
Posilňované partie a vplyv na zdravie:

dolná polovica tela: stehná, lýtka
Jazda na rotopede priaznivo ovplyvňuje kardiovaskulárny systém, zvyšuje kapacitu pľúc a celkovú vytrvalosť. Tento typ tréningu umožňuje predovšetkým komplexné posilňovanie všetkých svalových partií dolných končatín, a je tak vhodný nielen pre udržovanie kondície, spaľovanie tukov a prevenciu zdravotných komplikácií, ale vďaka svojej nenáročnej obsluhe a hlbokému nástupu je ideálny taktiež pri rekonvalescencii po úraze, srdcových príhodách alebo pri kĺbových ťažkostiach.

použité technológie
magnetický brzdný systém
dlaňové senzory pre meranie tepu
samonastavovacie remienkové pedále
Servis a záruky
Rotoped KETTLER GOLF C 4, navrhnutý v Nemecku v spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmunde a Heart-Clinic v Bad Oeyhausene, je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvality prevedenia všetkých súčastí trenažéru. Na všetok fitness sortiment KETTLER garantujeme nadštandardnú záručnú lehotu 36 mesiacov, počas ktorej vykonávame servis bezplatne priamo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu majú svoje unikátne identifikačné číslo (viď montážny návod). Servis zaisťujeme samozrejme tiež po uplynutí záručnej doby. Nadštandardnými zárukami a prvotriednym záručným a pozáručným servisom vám chce KETTLER trvalo zabezpečiť plnohodnotný a bezstarostný tréning.

Kde nakúpiť / vyskúšať
Odporúčame si produkt pred nákupom vyskúšať a uistiť sa, či daný model bude plne vyhovovať, prípadne sa o vhodnosti trenažéru vopred poradiť s odborníkom. Kontaktovať môžete ktoréhokoľvek z našich autorizovaných predajcov KETTLER. Alebo sa vydajte priamo do jedného z našich showroomov KETTLER, a to v Prahe - Ruzyni, v Prahe - Čestlicích alebo v Bratislave - Zlatých pieskoch, kde možno spojiť príjemné s užitočným - trenažéry si vyskúšať a zároveň rovno na mieste získať aj odborné poradenstvo.

Kvalita značky KETTLER
3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
DIN EN 957-1 / 5, trieda HB, bezpečnostný voľnobeh
testované podľa prísnych bezpečnostných noriem TÜV
ohodnotené prestížnym certifikátom kvality GS

tréningový počítač
Priemerné hodnoty na konci tréningu áno
Spotreba energie áno
Meranie výdychového pulzu s vyhodnotením áno
Voľne nastaviteľné profily áno
Celkový počet tréningových programov 10
Manuálne nastavenie záťaže áno
Počet permanentných údajov na displeji 6 funkcií
Pulzom riadené programy áno
Meranie pulzu dlaňové senzory (súčasťou), hrudný pás (vol. Príslušenstvo)
Signalizácia prekročenia hornej hranice pulzu áno
Nepriepustná klávesnica a displej áno
Možnosť predvoľby cieľových hodnôt áno
Tréningový čas áno
Tréningová vzdialenosť áno
Celková vzdialenosť áno
rýchlosť áno
Frekvencia šliapania áno
Tréning v cieľových zónach (FAT / FIT, MANUAL) áno
technické parametre
Prevodový systém plochý, pozdĺžne drážkovaný priemyselný remeň
Rozsah záťaže 1 - 15 (riadené počítačom)
Regulácia záťaže v závislosti na otáčkach
Brzdný systém magnet
DIN EN trieda DIN EN 957-1 / 5, trieda HB
Pre maximálnu telesnú hmotnosť 130 kg
Zotrvačník TQi 7.9 - Index kvality šlapania - 6 kg
Napájanie sieťová prípojka 230 V / 50 Hz
Pomer otáčok stred / zotrvačník 1:10
Dĺžka produktu 119 cm
Šírka produktu 55 cm
Výška produktu 137 cm
Hmotnosť výrobku 34 kg
Hmotnosť výrobku vr. obalu 38 kg
vybavenie trenažéru
Farba trenažéra čierna
Horizontálny posuv sedla áno
Riadidlá s nastaviteľným sklonom
Rýchle nastavenie výšky sedla áno
Nastaviteľné remienky na pedáloch áno
Nízky nástup áno
Kolieska pre prepravu áno
Mechanizmus pre vyrovnanie nerovností podlahy áno

KETTLER Advanced Display

KETTLER Index kvality šlapání TQI

KETTLER KETTMaps

KETTLER Sattelsystem

Magnetická brzda s elektronickým nastavením zátěže