Kolenná motodlaha

5 položiek celkom
Kolenní motodlaha Artromot K1 Klasik
Pronájem
€10

K prenájmu ponúkame špičkovú kolennú motodlahu nemeckej výroby Artromot® Klasik s veľmi jednoduchým diaľkovým ovládačom. Na ovládači pomocou otočných gombíkov nastavíte...

80.00.060
Modlaha Artromot K1 Klasik
ZADARMOZADARMO
€5 988

Veľmi jednoducho a rýchlo nastaviteľná a ovládateľná motodlaha kolenného a bedrového kĺbu. K nastaveniu slúžia 4 otočné gombíky. Motodlahy si môžete tiež prenajmú!

80.00.045
Kolenní motodlaha Artromot K1 Standart
ZADARMOZADARMO
€5 988

Moderné programovateľná motodlaha kolenného a bedrového kĺbu riadená diaľkovým ovládačom

80.00.040
Motdlaha Artromot K1 Komfort
ZADARMOZADARMO
€6 348

Moderní programovatelná motodlaha kolenního a kyčelního kloubu na čipové karty, řízena dálkovým ovladačem s mnoha léčebnými programy 

80.00.043
Vozík pro motodlahu
ZADARMOZADARMO
€588

Vozík slúžiaci na prepravu kolennej dlahy je konštruovaný presne na rozmery prístroja a je vybavený protišmykovou podložkou.

80.00.055

Kolenná motodlaha Artromot slúži  k zvýšeniu rozsahu pohybu v kolennom alebo bedrovom kĺbe po operačnom zákroku. Vďaka cvičeniu na motodlahe sa terapia urýchli, pohyblivosť kĺbov sa obnoví rýchlejšie a minimalizujú sa možné komplikácie, ktoré by mohli vzniknúť pri dlhodobom znehybnení kĺbov. K motodlahe Artromot K1 ponúkame tri typy ovládačov. Najjednoduchší K1 Klasik má 4 otočné gombíky a nastavenia parametrov trvá len pár sekúnd. Pokiaľ chcete využívať špeciálne rehabilitačné programy zvoľte si K1 Komfort. Zlatý stred je ovládač K1 Standard. Taktiež si môžete vybrať z dvoch typov vozíkov. Transportný vozík na prepravu motodlahy alebo vozík do lôžka.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie