Kolenná motodlaha

5 položiek celkom
Kolenní motodlaha Artromot K1 Klasik
Pronájem
€10

K prenájmu ponúkame špičkovú kolennú motodlahu nemeckej výroby Artromot® Klasik s veľmi jednoduchým diaľkovým ovládačom. Na ovládači pomocou otočných gombíkov nastavíte...

80.00.060
Modlaha Artromot K1 Klasik
ZADARMOZADARMO
€7 368

Veľmi jednoducho a rýchlo nastaviteľná a ovládateľná motodlaha kolenného a bedrového kĺbu. K nastaveniu slúžia 4 otočné gombíky. Motodlahy si môžete tiež prenajmú!

80.00.045
Kolenní motodlaha Artromot K1 Standart
ZADARMOZADARMO
€7 368

Moderné programovateľná motodlaha kolenného a bedrového kĺbu riadená diaľkovým ovládačom

80.00.040
Motdlaha Artromot K1 Komfort
ZADARMOZADARMO
€7 812

Moderní programovatelná motodlaha kolenního a kyčelního kloubu na čipové karty, řízena dálkovým ovladačem s mnoha léčebnými programy 

80.00.043
Vozík pro motodlahu
ZADARMOZADARMO
€724

Vozík slúžiaci na prepravu kolennej dlahy je konštruovaný presne na rozmery prístroja a je vybavený protišmykovou podložkou.

80.00.055

Kolenná motodlaha Artromot slúži  k zvýšeniu rozsahu pohybu v kolennom alebo bedrovom kĺbe po operačnom zákroku. Vďaka cvičeniu na motodlahe sa terapia urýchli, pohyblivosť kĺbov sa obnoví rýchlejšie a minimalizujú sa možné komplikácie, ktoré by mohli vzniknúť pri dlhodobom znehybnení kĺbov. K motodlahe Artromot K1 ponúkame tri typy ovládačov. Najjednoduchší K1 Klasik má 4 otočné gombíky a nastavenia parametrov trvá len pár sekúnd. Pokiaľ chcete využívať špeciálne rehabilitačné programy zvoľte si K1 Komfort. Zlatý stred je ovládač K1 Standard. Taktiež si môžete vybrať z dvoch typov vozíkov. Transportný vozík na prepravu motodlahy alebo vozík do lôžka.