Prenájom - Kyslíkový koncentrátor - DeVilbiss Compact 525

Pronájem
Značka: DeVilbiss
€3
Na dotaz

  • K prenájmu ponúkame kyslíkový koncentrátor (oxygenátorom) DeVilbiss Compact 525, ktorý umožní domácu oxygenoterapiu. Zlepšuje kvalitu dýchania a života v domácej starostlivosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kyslíkový koncentrátor (oxygenerátor) DeVilbiss Compact 525

Kyslík sa aplikuje z prístroja pomocou kyslíkových okuliarov či masky v domácom prostredí po dobu až 16 hod. denne. Pauzy by potom nemali presiahnuť 2 hodiny. Kyslíkový koncentrátor má tú výhodu, že je čiastočne alebo plne mobilný. V domácom prostredí ho nie je ťažké premiestniť na akékoľvek miesto vďaka optimálnej váhe.

Kyslík sa aplikuje na základe odporúčania lekára. Prístroje DeVilbis Compact 525 poskytuje 93% (+ - 3%) koncentrovaný kyslík v množstve 0,5 - 5 l za minútu.

Jedná sa o americký prístroj, ktorý je veľmi spoľahlivý, jednoduchý na prevádzku a tichý. Keďže je prístroj nutné používať cez celý deň a často i noc, jedná sa o najtichší prístroj vo svojej triede. Hlučnosť nepresahuje 45 dBA, čo zodpovedá napr. prevádzke akvária.

Prístroj je vybavený bezpečnostnými prvkami, aby bol zabezpečený bezchybný chod a pomoc pacientovi. Keďže je pacient doslova životne závislý na kvalite kyslíka a teda prístroja, ktorý ho dodáva, sa permanentne sleduje kvalita prietoku kyslíka a jeho koncentrácia. Ak je kvalita kyslíka v poriadku, svieti zelená kontrolka na prístroji. Ak svieti žlto, koncentrácia kyslíka poklesla. Ak indikátor na prístroji svieti na červeno, je nutné vyhľadať alternatívny zdroj kyslíka. V prípade akejkoľvek poruchy zabezpečíme okamžite výmenu prístroja.

Je nutné sa starať len o filtre, ktoré je potreba približne raz za týždeň prečistiť - preprať, ďalej je nutné starať o zvlhčovaciu nádobku, ktorá slúži na to, aby kyslík nevysušoval sliznicu. Nádobku je nutné vymyť tiež raz za týždeň. Do zvlhčovača pridávajte len destilovanú vodu.

 

prednosti

Spoľahlivosť
Veľmi tichá prevádzka - max. 45 dBA
Veľmi jednoduché ovládacie prvky prístroja
Minimálna údržba
Jednoduché nastavenie prietoku kyslíkom
Zapustenie zvlhčovača do tela oxygenátora (bezpečnejšiu prevádzku)
Možnosť napojiť kanylu dĺžky až 15 m.
Mobilný vďaka kolieskam na prístroji

 

technické špecifikácie

Rozmery (V x Š x H): 62.2 cm x 34.02 cm x 30.4 cm
Váha: 16.3kg
Hlasitosť: 45 dbA (50Hz)
Prietok: 0.5 - 5 l / min
Koncentrácia kyslíka: 93% ± 3% (0.5 - 5l / min)
Napájanie: 230V / 50 Hz, spotreba: cca 290 W pri 2 l / min a cca 312 W pri 5 l / min
V prípade záujmu si môžete prístroj tiež zakúpiť!

Dodatočné parametre

Kategória: Požičovňa
Záruka: 3 roky

koncetrátor