Vzduchový hepa filter pre DeVilbiss Compact 525

€25,90
Skladom

Hepa filter v kyslíkovom koncentrátora slúži na to, aby odfiltroval všetok prach a najjemnejšie nečistoty.

Vnútro hepa filtra je vyrobený zo skleného mikrovlákna. Filter je mnohonásobne preložený a zložený do harmoniky tak, aby ním prešiel iba čistý vzduch bez akýchkoľvek častíc. V jednej vrstve je filter priepustný a jeho skvelej filtračné schopnosti zariadi práve starostlivé vrstvenie. Filter zadrží až 99,97% prachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konštrukcia filtra je vyrobená z priehľadného polyetylénového plastu, ktorý je veľmi stály a vždy je cez neho vidieť, či je filter znečistený a je potrebné ho vymeniť.

Životnosť filtra veľmi záleží na prostredí, v ktorom je kyslíkový koncentrátor používaný. Väčšinou to je od niekoľko sto hodín a po dva až tri tisíc hodín. Filter by mal byť vymenený vtedy, keď je papier vnútri pokrytý prachom a filter je vnútri napohľad očernetý. Ak je filter vloženým už nechráni Vaše zdravie.

Hepa filter je umiestnený pod krytkou v hornej časti prístroja (pod držadlom). Filter je nasadený na kuželi, možno ho ťahom vytiahnuť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie